Sukces GeoTeamu UW podczas GeoGorce 2015

GeoGorce_II_miejsce2015.09.04. Gorce, Przełęcz Knurowska.

Zespół Koła Naukowego Geoinformatyki i Teledetekcji UW w składzie: Anita Sabat (prezes Koła), Anna Robak oraz Martyna Wietecha zajął II miejsce w konkursie na realizację projektu badawczego Stan zdrowotny lasów, analiza kondycji – Gorczański Park Narodowy podczas Letniej Szkoły Geoinformacji GeoGorce 2015.

Dziewczyny, cieszymy się z Waszego udziału w GeoGorcach, zdobycia ogromnej dawki najnowszych wiadomości i umiejętności z zakresu geoinformatyki i jesteśmy bardzo dumni, że podtrzymałyście tradycję kończąc kolejną edycję GeoGorców na podium. Nasza radość jest tym większa, że zespół jest młody i dopiero zaczyna przygodę z teledetekcją, gdyż Anita i Ania są absolwentkami naszej specjalności licencjackiej geoinformatyka, kartografia, teledetekcja i dopiero zaczynają studia magisterskie. Natomiast Martyna za kilka tygodni będzie absolwentką studiów magisterskich.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim 11 GeoTeam’om, w szczególności członkom Koła Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego (I miejsce) oraz członkiniom Koła Naukowego Geodetów Dahlta (AGH, III miejsce).

Bardzo serdecznie dziękujemy GeoOrganizatorom, GeoTrenerom oraz GeoSponsorom za wyjątkową Szkołę, która oprócz bardzo wysokiego poziomu merytorycznego, cechuje się wyjątkową atmosferą oraz integracją uczestników pochodzących z całej Polski. Cieszymy się, że wszystkie GeoTeamy wytrzymały ogromne tempo pracy i nauki (16 godzin pracy codziennie, przez cały tydzień).

Piotrze, Marto czekamy na kolejny rok i IV edycję LSG GeoGorce!

Zdjęcie pochodzi ze strony FB GeoGorceSzczegóły

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koło Naukowe, Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.