O nas – Koło Naukowe

Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji UW
(University of Warsaw Geoinformatics and Remote Sensing Students’ Association) jest studencką organizacją naukową, działającą na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW. Od 2009 roku zrzeszamy studentów kierunków przyrodniczych uczących sie na Uniwersytecie Warszawskim (WGiSR, MiSMaP, MSOŚ) zainteresowanych geoinformatyką i teledetekcją.
W ramach Koła prowadzimy własne badania, bierzemy udział w projektach naukowych oraz organizujemy warsztaty i konferencje (34th EARSeL Symposium 2014, GIS Day, III edycje Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Geoinformatyki i Teledetekcji).
Współpracujemy z firmami komercyjnymi (WGS84, ESRI Polska, MGGP Aero, Intergraph), organizacjami  (Tatrzański Park Narodowy, Karkonoski Park Narodowy, Centrum Badań Kosmicznych PAN) oraz Kołami Naukowymi innych warszawskich uczelni (KNSG UW, GEOIDA, KNGP PW, SKNGP SGGW).

Najświeższe informacje o nas można znaleźć tu:

Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji UW | Warsaw | Facebook

każda epoka ma swe własne cele
i zapomina o wczorajszych snach…
nieście więc wiedzy pochodnię na czele
i nowy udział bierzcie w wieków dziele,
przyszłości podnoście gmach!
Adam Asnyk, Do młodych