Wyniki II Konkursu NCBiR BIOSTRATEG

30.10.2015. NCBiR ogłosiło wyniki II Konkursu w ramach Programu: „Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo” – BIOSTRATEG. Projekt  Innowacyjne podejście wspierające monitoring nieleśnych siedlisk przyrodniczych Natura 2000, z wykorzystaniem metod teledetekcyjnych (HabitARS) złożony przez konsorcjum MGGP Aero Sp. z o.o., Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Łódzki, Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie został zakwalifikowany do finansowania. Bardzo serdecznie dziękujemy liderowi konsorcjum, czyli p. Łukaszowi Sławikowi (MGGP Aero) oraz wszystkim partnerom projektu za wytężoną pracę na rzecz przygotowania wniosku. Życzymy owocnej realizacji badań. Z naszej strony chcemy bardzo serdecznie podziękować Ani Jarocińskiej oraz Adzie Marcinkowskiej-Ochtyra, że przez kilka tygodni pracowały ponad 200% normy, a 2-3 godziny snu były dużym komfortem. Dziękujemy także pozostałym członkom Zakładu, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania projektu.