65 lat Kartografii na UW

7 listopada 2015 r. w gmachu WGiSR UW odbyło się jubileuszowe spotkanie absolwentów KARTOGRAFII. Uczestniczyło w nim ponad 120 spośród 424 naszych absolwentów, którzy ukończyli studia w latach 1955-2015.
Spotkanie było okazją do zwiedzenia naszego budynku, zajrzenia do sal ćwiczeniowych. Mogliśmy podzielić się z naszymi absolwentami tym, co aktualnie dzieje się w kartografii, omówić kierunki badań naukowych i obecny system kształcenia. W sposób szczególny wspominaliśmy ćwiczenia terenowe, które większości z nas zapadły mocno w pamięci. Można było odnaleźć się na prezentowanych zdjęciach, zrobić sobie pamiątkową fotografię przy stoliku topograficznym z kierownicą. Wspomnieniom, sympatycznym słowom i emocjom nie było końca. Niektórym absolwentom wręczyliśmy ćwiczenia wykonane przez nich w czasie studiów przed wielu laty. Najstarsze z nich liczyły przeszło 40 lat. Nasi absolwenci rozstawali się szczęśliwi i wzruszeni.
Mamy nadzieję, że tradycyjnie już za 5 lat uda nam się ponownie spotkać. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.