III Forum Użytkowników Licencji SITE ArcGIS na UW

Zaawansowane narzędzia GIS były głównym tematem dyskusji podczas III Forum ArcGIS, które odbyło się w dniach 10-12 grudnia 2015 roku na Uniwersytecie Warszawskim. Konferencja została zorganizowana przez Instytut Archeologii przy współpracy z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych UW. Forum cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i zgromadziło prawie stu uczestników. Swoje referaty zaprezentowali m.in. pracownicy i doktoranci naszego Wydziału (mgr Jerzy Lechnio, mgr Prakash Nimbalkar, mgr Karolina Orłowska, dr Piotr Pabjanek, mgr Tomasz Panecki) oraz członkowie Koła Naukowego Geoinformatyki i Teledetekcji UW. Serdecznie dziękujemy za obecność oraz zapraszamy na kolejne edycje konferencji.