Otwarte seminarium Oddziału Kartograficznego PTG

Zapraszamy na otwarte seminarium Oddziału Kartograficznego Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Zakładu Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego. Będzie to drugie spotkanie w cyklu nawiązującym do wieloletniej tradycji seminariów Katedry (Zakładu) Kartografii UW, którego celem jest wymiana myśli i informacji dotyczących naszej dyscypliny.

Seminarium odbędzie się 17 stycznia 2017 r. o godzinie 15:00 w  sali 121 na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Poświęcimy je problematyce opracowania barwnych historycznych map dotykowych (tyflomap). Prelegentem będzie kol. Mariusz Olczyk