Wyróżnienia prac dyplomowych

W dniu 27.06.2017 odbyła się Rada Wydziału, podczas której nasi dyplomanci zostali wyróżnieni za swoje prace dyplomowe: p. dr Edwin Raczko (opiekun: Bogdan Zagajewski), p. mgr Anita Sabat (opiekun: Anna Jarocińska), p. mgr Martyna Golenia (opiekun: Anna Jarocińska) oraz p. lic. Nadzeya Avizhych (opiekun: Jolanta Korycka-Skorupa).
W dniu 10.07.2017 Komisja Egzaminacyjna wnioskowała do Rady Wydziału o wyróżnienie pracy licencjackiej p. lic. Marcjanny Jędrych (opiekun: Adriana Marcinkowska-Ochtyra, Bogdan Zagajewski).
W dniu 24.07.2017 Komisja Egzaminacyjna wnioskowała do Rady Wydziału o wyróżnienie pracy magisterskiej p. mgr Anny Robak (opiekun: Anna Jarocińska).

W dniu 19.09.2017 Komisja Egzaminacyjna wnioskowała do Rady Wydziału o wyróżnienie pracy magisterskiej p. mgr Patrycji Starzec (opiekun: Małgorzata Krówczyńska).

Bardzo serdecznie dziękujemy Dyplomantom za ich wytężoną pracę oraz gratulujemy sukcesów!