Seminaria Oddziału Kartograficznego PTG i ZGKiT WGiSR UW

W semestrze zimowym 2017/2018 zapraszamy na trzy seminaria Oddziału Kartograficznego Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Zakładu Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji WGiSR Uniwersytetu Warszawskiego, nawiązujące do wieloletniej tradycji seminariów Katedry (Zakładu) Kartografii UW, których celem jest jak zawsze wymiana myśli i informacji dotyczących naszej dyscypliny.

Seminaria będą odbywały się w budynku Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 30.

2 X 2017  Metoda kartograficzna a percepcja mapy statystycznej                       – mgr Marcin Mazur

Seminarium rozpocznie się o godzinie 1200 w sali 8 (parter).

14 XI 2017  28. Międzynarodowa Konferencja Kartograficzna                                w Waszyngtonie (2–7.07.2017) prof. Marek Baranowski,                             prof. Dariusz Gotlib, prof. Robert Olszewski, mgr Tomasz Panecki,               mgr Maciej Zych

Seminarium rozpocznie się o godzinie 1500 w sali 211 (klatka schodowa przy Zakładzie Kartografii, III piętro).

5 XII 2017  Sesja okolicznościowa w czterdziestą rocznicę śmierci    Profesora Lecha Ratajskiego

Seminarium rozpocznie się o godzinie 1450 w sali 115 (I piętro).