Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Studentom, Absolwentom,    Współpracownikom i Przyjaciołom                                  życzymy radości i pokoju w sercach.
Niech nadchodzące Święta                                                będą czasem spokojnym i rodzinnym,                                  a Nowy Rok 2018                                                                      niech wniesie w nasze życie rodzinne i zawodowe          tylko to, co dobre i pomyślne.

Pracownicy i Doktoranci ZGKiT UW

Kartka przygotowana przez p. Michalinę Pszczółkowską, studentkę II roku specjalności Geoinformatyka, kartografia, teledetekcja.