V Forum GIS na UW

W dniu 28 lutego 2018 roku w budynku Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych odbędzie się V Forum GIS. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00 w sali 102 w budynku Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW Krakowskie Przedmieście 30. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konferencji można znaleźć w programie który można pobrać tutaj.

V Forum GIS na UW, jest organizowane przez Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW. Współorganizatorami tego wydarzenia są Instytut Archeologii Wydziału Historycznego UW oraz Esri Polska Sp. z o.o. Sponsorami i partnerami tegorocznego Forum są firmy: MGGP Areo Sp. z o.o., SmallGIS Sp. z o.o., Malvern Panalytical B.V. Branch Poland, WGS84 Polska Sp. z o.o., a także Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW.