Diamentowy Grant dla p. Marcjanny Jędrych

W dniu 04.07.2018 MNiSW ogłosiło listę laureatów VII edycji Diamentowego Grantu. Jest nam niezwykle miło, że w tym gronie znalazła się nasza młodsza koleżanka pani Marcjanna Jędrych, która przez najbliższe cztery lata będzie realizować temat pracy doktorskiej, pt. Ocena przydatności teledetekcji i sztucznych sieci neuronowych głębokiego uczenia do identyfikacji wybranych zielnych gatunków ekspansywnych.

Pani Marcysiu bardzo się cieszymy, że poświęca Pani tyle czasu, nie tylko na naukę, ale i aktywność naukową. Bardzo Pani gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy, by to było dopiero preludium Pani sukcesów naukowych!

Przy okazji chcemy podkreślić, że jest to trzeci laureat realizujący swoją pracę doktorską z naszym zespołem, gdyż laureatem pierwszej edycji był p. Michał Chiliński, laureatem drugiej edycji był p. Edwin Raczko, który teraz wspiera p. Marcysię.

Mamy nadzieję, że wkrótce kolejni, ambitni kandydaci widzący się w aktywności naukowej, z sukcesem będą aplikować o Diamentowe Granty MNiSW, najbliższa okazja już późną jesienią 2018.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.