Zakończenie projektu H2020-MSCA-RISE-2016: innoVation in geOspatiaL and 3D daTA – VOLTA

W dniach 17-18 listopada w Graz (Austria) odbyło się spotkanie podsumowujące projekt Volta, który zakończył się oficjalnie 30 listopada 2022. Braliśmy udział w projekcie wraz z jednostkami naukowymi, instytutami, czy też firmami z krajów UE takimi jak: Gottfried Wilhelm Leibniz Universitaet Hannover (LUH), Technische Universität Wien (TUW), Delft University of Technology (TUD), Institut National de l’Information Géographique et Forestière (IGN), Ordnance Survey (OS), Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya (ICGC), Centrul National De Cartografie (CNC), Geodetski Zavod Celje, D.O.O. (GZC), Vermessung AVT ZT GmbH (AVT), Vexcel Imaging GMBH (VIG), Geoimaging LTD (GEO).

Podczas trwającego od 2017 roku projektu odbyliśmy 8 oddelegowań pracowników Zakładu do Ordnance Survey, Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya, Centrul National De Cartografie, Geodetski Zavod Celje, D.O.O., Vermessung AVT ZT GmbH oraz Geoimaging LTD.

Nasz Zakład gościł łącznie 6 pracowników z następujących jednostek: Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya, Centrul National De Cartografie, Geodetski Zavod Celje, D.O.O. oraz Vermessung AVT ZT GmbH.

Podsumowanie projektu można znaleźć na stronie Volta, a także na Twitter, Youtube.