Zmiany w Zakładzie Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji

W dniu 30.09.2018 dobiega końca zasadnicza część projektu NCBiR HabitARS, a wraz z nim kończy zatrudnienie p. mgr Aleksandra Kępczyńska oraz p. mgr Anita Sabat-Tomala. Bardzo serdecznie dziękujemy obu Paniom za profesjonalizm, zaangażowanie oraz ogromny wkład w rozwój naszej jednostki!

01.10.2018 pracę w naszym zespole rozpoczyna p. dr Wojciech Pokojski oraz p. dr Ewa Wilk. Jest nam niezmiernie miło, że wspólnie będziemy rozwijać metody geoinformatyczne oraz kształcić młode kadry. Życzymy mnóstwa pozytywnej energii, jeszcze więcej cierpliwości oraz wielu dobrych publikacji.

01.10.2018 nasi młodzi badacze przechodzą na kolejne szczeble kariery naukowej, gdyż p. dr Marlena Kycko, p. dr Adriana Marcinkowska-Ochtyra, a także p. dr Edwin Raczko rozpoczynają pracę na stanowiskach adiunktów, a p. mgr Anita SabatTomala na stanowisku wykładowcy. Cieszymy się, że młodzi badacze i dydaktycy tchną nowego ducha i nowe pomysły w rozwój naszej jednostki. Jednocześnie życzymy wielu dobrych publikacji, projektów oraz podopiecznych z mnóstwem energii i zapału do pracy.

01.10.2018 Studia Doktoranckie WGiSR UW rozpoczynają także p. lic. Marcjanna Jędrych, która od kilku tygodni realizuje w naszej jednostce projekt MNiSW Diamentowy Grant, a także p. mgr Klaudia Kryniecka. Obu naszym Koleżankom życzymy wielu pomysłów, pasji oraz energii do publikowania ciekawych i oryginalnych pomysłów, a także szybkich i dobrych rozpraw doktorskich.

Należy także przypomnieć, że od 01.10.2018 Zakład Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji będzie częścią Katedry Geomatyki i Systemów Informacyjnych WGiSR UW.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.