Zaproszenie na wykład „Geography and geographic education at Charles University, Prague – study, research, promotion”

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład pt. „Geography and geographic education at Charles University, Prague – study, research, promotion”, który odbędzie się dnia 13 maja 2019 r. o godz. 10:00 w sali 121 Wydziału Geografii i Stduiów Regioanych UW. Wykład wygłosi Lenka Havelková, doktorantka z Centrum Edukacji Geograficznej i Przyrodniczej Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Karola w Pradze, która przebywa w naszym Zakładzie na dwumiesięcznym stażu. Na ilustracji powyżej krótki opis i przedsmak treści wykładu.
Bardzo serdecznie zapraszamy.