Nasi studenci nagrodzeni w XIII Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z Zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji

Z radością i dumą informujemy o sukcesie naszych studentów. W XIII Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z Zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji, organizowanym przez Oddział Kartograficzny PTG oraz Zakład Kartografii Politechniki Warszawskiej, pierwsze miejsce w kategorii prac licencjackich oraz inżynierskich zdobyła Karolina Zdunek z pracą pt. „Ocena przydatności obrazów satelitarnych Sentinel-2 do identyfikacji nawłoci (Solidago spp.)” (opiekun dr hab. Bogdan Zagajewski, prof. ucz.). Trzecie miejsce w tej samej kategorii zdobył Kacper Sobczak z pracą pt. „Analiza manipulacji i zniekształceń informacji na mapach tematycznych” (opiekun dr Izabela Gołębiowska). Dodatkowo dyplom finalistki konkursu w zakresie prac magisterskich otrzymała Iga Ajdacka z pracą pt. „Wykorzystanie drzew decyzyjnych (DT) do automatyzacji selekcji rzek na mapach ogólnogeograficznych” (opiekun dr inż. Izabela Karsznia). W związku z tym kolejna edycja konkursu odbędzie się na WGRS UW.

Za zdjęciach: prezentowanie wyników prac w trakcie sesji finałowej, a także pamiątkowe zdjęcie chwilę po wręczeniu nagród: nagrodzonego Pana Kacpra, dumnych opiekunek prac z Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego, prof. Robertem Olszewskim. 

Serdecznie gratulujemy i ogromnie się cieszymy z sukcesów naszych studentów :).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.