Seminarium Oddziału Kartograficznego PTG oraz Zakładu Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego

W dniu 13 marca 2023 r. o godz. 15:00, na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW, odbędzie się seminarium Oddziału Kartograficznego Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Zakładu Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji UW.
Wystąpienie – Geograficzno-polityczny atlas Polski. Perspektywa 2022 zostało przygotowane przez zespół – prof. Marcin Solarz, Marcin Wereszczyński, Sara Słyś, Martyna Zarzycka (Zakład Geografii Politycznej i Historycznej UW).

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy na Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW przy Krakowskim Przedmieściu 30 (sala 121) lub na platformę Google:
Link do uczestnictwa w seminarium: meet.google.com/chj-kado-xxn