Seminarium Oddziału Kartograficznego PTG oraz Zakładu Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego

W dniu 17 kwietnia 2023 r. o godz. 15:00, na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW, odbędzie się seminarium Oddziału Kartograficznego Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Zakładu Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji UW.
Wykład – You don’t find places on the map, you can only find locations przedstawi prof. Francis Harvey (Wydział Historii UW; Leibniz Institute of Regional Geography, Leipzig).

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy na Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW przy Krakowskim Przedmieściu 30 (sala 220) lub na platformę Google:
Link do uczestnictwa w seminarium: meet.google.com/fqp-ufqr-pqi