Seminarium Oddziału Kartograficznego PTG oraz Zakładu Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego

W dniu 8 maja 2023 r. o godz. 16:00, na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW, odbędzie się seminarium Oddziału Kartograficznego PTG oraz Zakładu Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji UW.
Panel dyskusyjny pt. Współczesne spojrzenie na wizualizację kartograficzną          z udziałem prof. Marka Baranowskiego, dr Andrzeja Głażewskiego,                prof. Dariusza Gotliba oraz dr Pawła J. Kowalskiego.

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy na Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW przy Krakowskim Przedmieściu 30 (sala 220) lub na platformę Google:
Link do uczestnictwa w seminarium: meet.google.com/ink-rxto-yow